dent

lek. stom. Anna Przybylska

Z największą przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Państwa do mojego Gabinetu Stomatologii Rodzinnej Dentisana. Celem, który mi przyświeca jest stworzenie miejsca przyjaznego dla Pacjenta w każdym wieku, gdzie w miłej i kameralnej atmosferze będzie mógł zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Oferuję Państwu profesjonalną opiekę stomatologiczną, na którą składają się moje doświadczenie i umiejętności oraz najnowsze technologie współczesnej stomatologii. Mam nadzieję, że Gabinet Stomatologii Rodzinnej stanie się także Państwa Gabinetem. Serdecznie zapraszam.


pacjent

Dzieci

w Gabinecie Stomatologicznym Dentisana najmłodsi Pacjenci są traktowani w sposób szczególny. Dzięki miłej atmosferze i profesjonalnemu podejściu do dzieci, mali Pacjenci nie tylko nie boją się wizyt u dentysty, ale wręcz o nie zabiegają. Zanim rozpocznę leczenie pozwalam zapoznać się z gabinetem i sprzętami w trakcie wizyty adaptacyjnej (lecimy w kosmos na fotelu, poznajemy krokodyla pijącego wodę i pszczółki , które wyganiają robaki z zębów itd) . W trakcie leczenia dziecko może sobie także wybrać kolor plomby. Maluchy znajdą u nas także kącik z zabawkami i książeczkami. Po każdej wizycie dzielni Pacjenci dostają upominek.


usmiech

Młodzież i dorośli

to najliczniejsza grupa pacjentów. Poza pełną oferta leczenia, staram się u moich pacjentów wprowadzić prawidłowe nawyki higieniczne , czasem również żywieniowe. Procentuje to w przyszłości oszczędnością zarówno czasu jak i pieniędzy, bo wizyty w Gabinecie kończą się na zabiegach profilaktycznych.


gwarancja

Gwarancja

Na wszystkie usługi stomatologiczne wykonane w Gabinecie Stomatologicznym Dentisana Pacjenci otrzymują gwarancję. Warunkiem udzielenia gwarancji są wizyty kontrolne co najmniej raz na 6 miesięcy oraz przestrzeganie zaleceń higienicznych.

  • wypełnienia światłoutwardzalne – gwarancja 1 rok,
  • wkłady koronowo-korzeniowe – gwarancja 1 rok,
  • uzupełnienia porcelanowe – gwarancja 5 lat,
  • protezy ruchome – gwarancja 2 lata

Dokładne warunki gwarancji dostępne w Gabinecie.


Galeria